TV Comedy Series And Cinema of Comedy - شاكی روزگار منم ، تموم این شهر متهم
سینمای كمدی و طنزهای تلویزیونی و مطبوعاتی

:درباره وبلاگ

:آرشیو

:طبقه بندی

:دوستان ما

:پیوندهای روزانه

:نویسندگان

:آخرین پستها

:ابر برچسبها

:نظرسنجی

آماروبلاگ

این صفحه را به اشتراک بگذارید

چت روم

یکشنبه 26 دی 1389-06:44 ب.ظسلام به سروران عزیز.


در روزها و شبهای گذشته شایعاتی مبنی بر خواستگاری اینجانب از بانو مهسا اقبالی در شهر پراكنده شده است .
بنده این ماجرا رو تكذیب نمی كنم اما لازمه مواردی رو شفاف سازی كنم .

ابتدا اینكه انتخابات سایت هنوز به پایان نرسیده و من امیدوارم این شایعات باعث تغییر گسترده در نتایج انتخابات نگردد ، ما هنوز مدیر سال آینده وبلاگ رو نشناختیم  ، ثانیا من خودم از تك تك این آدمای حاضر در وبلاگ شاكی هستم . به قول آقای قاطبه ده دی دی دی دی ، شخص بنده از هْمه اینا از دم گشت شكایت دارم . آبرو برای شخص بنده نموند توی این انتخابات . آخه یعنی چی ؟
خانم اقبالی سایت رو رها كردن اما تو فیس بوك با هر شخصی كه لحظه ای آنلاین می شود ، در مورد ماجرای ما صحبت می كنند و از همه بدتر اینكه ایشان ، من و برادر محمود زمانی رو با یه پارو رفت و روب می كنن . آخه سرور من ، من كجا محمود كجا ، محمود كجا ، من كجا ؟ ....... ما چه وجه مشتركی با هم داریم كه شما ما رو سر و ته یك كرباس می نامید ؟

از روز اولی كه ایشان در این سایت فعالیت آغاز نمودند ، بوده است روزی كه ما با هم عقیده یكسان داشته باشیم ؟ .......... ما اصلا با هم صنمی نداریم به جزء صنم مقیمی كه دوست مشترك ماست .
واسه چی شخص بنده رو با آقای زمانی در یك تیم در نظر می گیرید و بعد بر اساس همین فرض مهمل نتیجه می گیرید كه ما تمام مدت مشغول بازی دادن شما بوده ایم  ؟
از طرف دیگر ، من از آقای زمانی هم شاكیم . ایشون منتظر بودن من یه مطلب اونجوری بنویسم همون رو پرچم كنن بدن هوا ، این قدر این روزا روی این قضیه بازی بازی كردن كه چه بسا نظر خواستگار شونده به كل تغییر كرده باشه .
بعلاوه اینكه ایشان با تك تك دوستان خوب من دست به یقه شده اند و چه مطالب زشتی كه در سایت نگذاشته اند .  من از عزیزان سرور میهن بلاگ نیز بابت اینكه این وبلاگ هنوز فیلتر نشده شكایت دارم .
از خودم هم شاكیم ، مگر زندگی چیست جزء عشق و دلداری ، پس چرا وقتم را روی موارد دیگری هدر می كنم ؟
من از باقی دوستان هم شاكیم . هومن و اكبر كه اصلا حزب راه انداختن و دیروز یك دفتر هم در میدان هفت حوض افتتاح كردن و بدجور ماجرا رو جدی گرفته ان . داداش خودم هم كه اغلب با محمود موافق تر است تا خود من . چند نفری هم اصلا نظر نمی دهند و در سكوت كامل به ریش بقیه می خندند . سركار خانم سیما صحت هم اصلا افتخار ندادند یك بیانیه راجع به انتخابات بدهند و عجبا كه همیشه در صدر رده بندی نتایج انتخابات قرار دارند .
نكته مهم دیگری كه لازم است بگویم نامش امید به عاشقان است .
من باید به همه طرفداران و عاشقانم كه احتمالا از شنیدن خبر خواستگاری من ناراحت و دلزده و غمگین شده اند ، این امید را بدهم كه اولا خانم اقبالی نه تنها به مطلب من جواب ندادند كه به كل دیگر به سایت نمی آیند  و حتی كامنت هم نمی گذارند .
دوما اینكه با توجه به قانون 4 همسری مردان ، كه در مجلس هم محترم شمرده شده است ، با فرض جواب مثبت خانم اقبالی ، یك جایگاه دیگر باقی می ماند كه خودش خیلی است .  ( دو جایگاه دیگر مربوط به همسر هنری من و خانم x است كه قبلا در متن 30 كاری كه باید قبل از مرگ انجام بدهم ، حرفش را زده بودم )
پس طرفداران و عاشقان دقت بفرمایند ، در واقع اتفاق بدی نیفتاده است . اونها قبلا برای یك جایگاه می جنگیدند و حال هم برای همان یك جایگاه بجنگند . )
لازم به توضیح است كه بنده به هیچ عنوان موافق قانون 4 همسری نبوده و معتقدم اگر 4 همسری صحیح است ، 4 شوهری هم باید رواج یابد .
و اما بعنوان سخن آخر باید بگم كه من كشته مرده ریاست نیستم . خدا خودش قطعا هر كجایی كه بخواهید شهادت می دهد كه من علاقه ای به ریاست ندارمچه پست ها و چه مقام هایی كه تابحال رد نموده ام . چه دست های ردی كه به سینه رجال و نسوان بنام  مملكت زده ام . چه فراوان مواردی كه اگر بلی می گفتم میلیاردر می شد اما قبول نكردم .پس لطفا از این وصله ها به من نچسبانید و چهره زیبای مرا خراب نكنید .

با تشكر

مهرداد نعیمی

تاریخ آخرین ویرایش:- -
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic