TV Comedy Series And Cinema of Comedy - بازیگران کمدی آمریکا
سینمای كمدی و طنزهای تلویزیونی و مطبوعاتی

:درباره وبلاگ

:آرشیو

:طبقه بندی

:دوستان ما

:پیوندهای روزانه

:نویسندگان

:آخرین پستها

:ابر برچسبها

:نظرسنجی

آماروبلاگ

این صفحه را به اشتراک بگذارید

چت روم

پنجشنبه 29 اردیبهشت 1390-10:48 ق.ظبازیگران کمدی امریکا - 1

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

altبا بازی در فیلم جالب و مجذوب کننده ای مانند «درخشش ابدی یک ذهن پاک» تجربه جدیدی را داشت و به همگان ثابت کرد که نه تنها در ژانر کمدی بهترین است بلکه.... 
 


بعضی از بازیگران هستند که در ابتدا با بازی در نقش‌های کمدی وارد سینما شدند ولی بعد‌ها و با پیشنهادهای بهتری که دریافت کردند، کاملا از نقش‌های کمدی دور شدند.
 
به نقل از مجله فرانسوی ستاره‌ها: بسیاری از بازیگران‌ هالیوودی هستند که با نقش‌های کمدی وارد سینما شده اند اما کمی‌بعد و با استعدادهایی که در بازیگری از خود نشان دادند به نقش‌های بهتری دعوت شدند و اکنون کاملا از نقش‌های اولیه شان فاصله گرفته اند و بیشتر در ژانرهای غیر کمدی بازی می‌کنند.
اکنون به معرفی این بازیگران می‌پردازیم:

رابین ویلیامز:
رابین ویلیامز، بازیگر و کمدین مشهوری است که در شیکاگو به دنیا آمد. او با بازی در فیلم مورک غریبه به اوج شهرت رسید.
 

 alt
او در تئاتر، سینما، تلویزیون بازی می‌کند. اما باید قبول کرد که فیلم‌های کمدی بسیار سخت و طاقت فرسا هستند زیرا خنداندن و فیلمی‌ که باعث خنده دیگران شود نیاز به بازی و حرکاتی فوق العاده دارد.
 
ژان دوژاردن:
ژان یک هنرمند فرانسوی است که با بازی در فیلم‌های کمدی فعالیت حرفه ای خود را آغاز کرد.
به عنوان مثال، عموم مردم فراسنه کمدی‌های مضحکی که با بازی ژان دوژاردن ساخته می‌شود را کمدی‌های واقعی فرانسه می‌نامند زیرا او بسیار در این نوع ژانر فیلم قابل می‌باشد. فیلم‌هایی مانند مرد برایسی، لوک خوش شانس، او اس اس 117.
 


اما در برابر این ژانر او به بازی در فیلم‌هایی مانند: "صدای جرینگ یخ" با بازی فوق العاده "ژان دوژاردن" که در قالب زندگی یه رمان نویس مشهور است که دچار بیماری سرطان می‌شود و به مشکلاتی که برای این نویسنده پیش می‌آید می‌پردازد.

بن استیلر:
بن، بازیگری امریکائی است که در فیلم‌های کمدی شناخته شده است. علاوه بر بازیگری، کارگردان و تهیه کننده فیلم‌های امریکایی نیز می‌باشد و تا کنون جوایز بسیاری مانند جایزه امی ‌را از آن خود کرده است.
با فیلم‌های مانند "تندر گرمسیری" "شب در موزه" و... مشهور شد اما با بازی در فیلم "پدربزرگ و من" به ژانر دیگری گروید.
 


جیم کری:
بازیگری کانادایی است که به عنوان یک کمدین مشهور شناخته می‌شود.
با بازی در فیلم "احمق و احمق تر" به شهرت بسیاری دست یافت. با بازی در فیلم جالب و مجذوب کننده ای مانند "درخشش ابدی یک ذهن پاک" تجربه جدیدی را داشت و به همگان ثابت کرد که نه تنها در ژانر کمدی بهترین است بلکه در سایر ژانر نیز می‌تواند به عنوان بهترین مطرح باشد.
 

    alt
جیم کری با دو چهره متفاوت یکی طنز و دیگری درام و ملو درام و حرکات مخصوصی که از خود نشان می‌دهد توانسته است به ستاره ای محبوب تبدیل شود و از او به عنوان ستاره ای محبوب یاد شود.

میشل لاروک:
میشل به بازی در ژانرهای کمدی شهرت بسیاری دارد، زیرا در ابتدا کار خود را با این سبک آغاز کرده بود.
در فیلم‌هایی مانند: پلاکارد، بحران و... به ایفای نقش پرداخته است اما امروز با نقشی که در ابتدا داشت و به کمک آن وارد سینما شده بود، فاصله نسبتا زیادی گرفته است.
 


استیو کارل:
کمدین، بازیگر، تهیه کننده، فیلمنامه نویس مشهور امریکائی است. استیو نیز کارش را با بازی در فیلم‌هایی کمدی آغاز کرد و به سمت فیلم‌هایی که متفاوت از ژانر اولیه بودند، پیش رفت.

alt
 
 

 جنیفر آنیستون:
جنیفر انیستون، که با بازی در مجموعه دوستان به شهرت رسید. او در فیلم‌هایی مانند: پولی و من، خانواده بسیار مدرن و... بازی کرده است و به عنوان یک بازیگر کمدین شناخته شده بود تا به فیلم‌هایی که ژانر متفاوتی از کمدی داشتند، دعوت شد.
 

 
تاریخ آخرین ویرایش:- -
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات