TV Comedy Series And Cinema of Comedy - هیشکی حوصله نداره – نوشته مهرداد نعیمی
سینمای كمدی و طنزهای تلویزیونی و مطبوعاتی

:درباره وبلاگ

:آرشیو

:طبقه بندی

:دوستان ما

:پیوندهای روزانه

:نویسندگان

:آخرین پستها

:ابر برچسبها

:نظرسنجی

آماروبلاگ

این صفحه را به اشتراک بگذارید

چت روم

جمعه 30 اردیبهشت 1390-01:32 ب.ظهیشکی حوصله نداره نوشته مهرداد نعیمی

1 . جوان که بودم، فکر می کردم اگه یه مدتی چیزی ننویسم، تمامی تیر و طایفه ام خواهند آمد و برایم کامنت خواهند گذاشت که: «در حسرت متن های تو آواره ترینیم. ».

اما خوب همیشه تصورات آدم درست از آب درنمی یاد، گاهی هم آدم اشتباه می کند اما گفته باشم هنوزم، اگه دلت گرفته است، بیا که کنج دلم، جا واسه دلت هست.

2  . احوالاتم تعریفی ندارد که البته هیچ ارتباطی به این موضوع نداره که تو راه برگشت به خونه، نزدیک به 40 دقیقه، ترانه در پیت «یار اگه قشنگه ولی شیطونه والا» رو اجبارا شنیدم.  این نق زدن و از احوالات بد گفتن هم نه تنها کار خیلی کثیفی است که خیلی هم بد است. این روزها هیشکی حوصله چیزهای بامزه رو هم نداره، چه برسه به شنیدن نق زدن های مردم. اصلا چه معنی داره که به بهانه نوشتن طنز، بزنیم خوار و بار خواننده محترم رو غارت کنیم؟ .... همان بهتر که رفتنی شوم (از این وضعیت نق نقو)

3 . اوضاع ولایت ایران هم گفتن ندارد، کلا باید بگم هر جا رو که نگاه می کنی، کلی دستاوردهای گنده موج می زنه(گنده کمی از بزرگ گنده تر است). به قول دوستان، همه چیز جای تبریک داره، فقط گیج و ویج موندم ببینم به کی تبریک بگم، می ترسم حق کسی ضایع بشه، در ادامه(ادامه چی؟) باید بگم که اون قدر اوضاع خوبه که بهتره از این مبحث هم رد بشم تا فردا روز بی خود و بی جهت برای خودم دردسر درست نکنم.

4 . اما می رسیم به ورزش، این دلبسته پرسپولیس بودن هم به جزء خون دل خوردن حاصلی برای ما نداشته. چه کنیم که پرسپولیس است و نمی شود ولش کرد. حکایت همان «درد عشقی کشیده ام که مپرس» خودمان می مونه. انگاری به پیشونی ما زدن که اگه عاشق چیز یا کسی باشی باید یه جوری سرویس بشی و خودت از شرمندگی خودت در بیایی!

5 . وارد مبحث سینما هم نمی شوم چون بحث سیاسی خواهد شد، از حج رفتن گل و سنبل های سوپر استارمون بگیرید تا مجوز نگرفتن بعضی فیلم ها تا برسید به «این فیلم نیست» ساخته جعفر پناهی که یه جوری به جشنواره کن رسیده، همش سیاسیه. پس همون بهتر که ازش رد بشیم و خودمون رو اذیت نکنیم. چون حتما بعده ها کسی حوصله نخواهد داشت غصه منو بخوره و یا به کمک من بیاد.

6 .  در اینجا باید یادآور بشم که 25 ساله بودن لیدی گاگا، خیلی زشت بودن ایشان و از همه بدتر، جای اپرا وینفری را در لیست مهمترین زنان دنیا گرفتن هیچ ارتباطی به من نداره، باور کنید، دروغم کجا بود، من حتی یک حساب کاربری ساده هم در فیس بوک ندارم چه برسه به این حرفها، اون «مهرداد نعیمی» هم که در فیس بوک هست، گروهی از دوستانم هستند که به بنده لطف دارند و اونجا رو تشکیل داده اند و ارتباطی به خودم نداره. در ضمن حالا که صحبت از لطف دوستان شد، می خوام یک تشکر هم از همه کسانی بکنم که طی 15 روز گذشته، من رو حضوری دیده اند ولی با هم دست به یقه نشده ایم و بحث نکرده ایم. کلی ماچ آب دار خدمت شما، حتما خیلی دوستت دارم که در این شرایطم با شما جدلی نداشته ام. راستی، احوالات من هیچ ارتباطی به «دلبر برفت و دلشدگان را خبر نکرد» نداره، لطفا حرف در نیارید.

 
تاریخ آخرین ویرایش:- -
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات