همه مربیان حاج عباس

با عنایت به اینكه عباس انصارى فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تأكید ویژه اى دارد كه نام سرمربى پرسپولیس را اعلام نكند و بعد از عقد قرارداد قضیه را «رو» كند، همه عالم و آدم كارشان را گذاشته اند كنار كه ببینند انصارى فرد با كدام شیر پاك خورده اى قرارداد مى بندد.
در همین رابطه با تلاش هاى فراوان یك لیست پر و پیمان از مربیان خارجى در دفتر «حاج عباس» كشف شد كه احتمالاً امروز از این لیست سرمربى را انتخاب مى كنند.بیش از این شما را معطل نمى كنیم و گزینه هاى حاج عباس را معرفى مى نماییم.
•••
1- كارلوس آلبرتو قرى یه را
كارلوس پیش از این در چند تیم پایه در محلشان كار كرده اما هیچ مقام قهرمانى خاصى به دست نیاورده! او همچنین در لیگ ۳ برزیل هم قصد مربیگرى داشت اما ۵۰ درصد مدیر باشگاه حل نشد و ایشان بیرون ماند! او همچنین در یكى از كلاس هاى مربیگرى كه بكن باوئر در آن حضور داشت، ثبت نام كرد اما مداركش كامل نبود و در كلاس پذیرفته نشد!
2- فلیپ سمبوسیه
این مربى فرانسوى كارنامه بسیار درخشانى دارد. او در لیگ پلى استیشن تاكنون بارها و بارها فاتح تورنمنت هاى جهانى شده است. او حتى در یك بازى مهیج موفق شد برزیل را ۹ نفره و در لول حرفه اى در پلى استیشن ۲ متوقف كند. او خود بعد از این بازى در كنفرانس مطبوعاتى گفت كه اگر داور بازیكنان او را اخراج نمى كرد، بدون تردید این بازى را مى برد!
3- خوزه مولرینیو
این مربى پرتغالى به مدت ۲۰ سال، یكى از اصلى ترین تماشاگران لیگ قهرمانان اروپا به حساب مى آید. شما خودتان حساب كنید اگر او از هر بازى یك نكته فنى یاد گرفته باشد تا به حال چقدر بر علمش بالا رفته! مولرینیو تأكید كرده كه با پرسپولیس قهرمان ۳ جام خواهد شد. این در حالى است كه پرسپولیس امسال تنها در ۲ جام به میدان مى رود!
4- زیگولو
مربى نامدار برزیلى كه سابقه تماشا كردن فینال جام جهانى به صورت زنده را دارد، یكى از اصلى ترین برگ هایى است كه توسط «حاج عباس» رو خواهد شد. زیگولو سابقه كار در مدرسه فوتبال باشگاه معتبر سانتوز برزیل (به عنوان نگهبان دم در) را دارد. انصارى فرد در مورد او در محفلى خصوصى گفته او درهاى پیشرفت را به روى بازیكنان زیادى باز كرده است!
5- سوباسا اوزارا
فوتبالیست نامدار ژاپنى پس از خداحافظى از میادین رسمى فوتبال و شركت در كلاس هاى مربیگرى، امسال قصد دارد تا با حضور در پرسپولیس بخت و اقبال خود را در دنیاى مربیگرى نیز امتحان كند. سوباسا یكى از اصلى ترین گزینه هاى مربیگرى پرسپولیس است.
6- مرحوم هلینو هررا
مربى صاحب نام ایتالیایى و سازنده مكتب دفاعى كاتاناچیو یا دفاع فشرده ایتالیایى نیز از طریق یك واسطه احضار روح به حاج عباس معرفى شده است كه در صورت موافقت كمیته فنى سكان هدایت پرسپولیس به او سپرده خواهد شد.تلاش خبرنگاران ابرار ورزشى براى یافتن این مربى متوفى به هیچ جایى نرسید.
--------------------------
منبع : ابرار ورزشی