TV Comedy Series And Cinema of Comedy - مطالب دی 1389
سینمای كمدی و طنزهای تلویزیونی و مطبوعاتی

:درباره وبلاگ

:آرشیو

:طبقه بندی

:دوستان ما

:پیوندهای روزانه

:نویسندگان

:آخرین پستها

:ابر برچسبها

:نظرسنجی

آماروبلاگ

این صفحه را به اشتراک بگذارید

چت روم

پنجشنبه 30 دی 1389-11:21 ب.ظدرود بر هم میهنان عزیزم

اینجانب مهرداد نعیمی فرزند کوچک این وبلاگ ، در بیانیه قبل شکایت خودم رو از همه کسان و ناکسانی که می شناسم اعلام کردم . اما این دوستان بی خیال ماجراهای انتخاباتی نشدند و همچنان آن قدر دارند رای می آورند که ما عملا قادر به اعلام پایان زمان انتخابات نیستیم . اما این بیانیه رو ننوشتم که از این قضیه شکایت کنم . بنده می خوام اعتراف کنم که طرح و پیشنهاد بیانیه پریروز دوستم حامد هدایی رو خودم به ایشون دادم و دلیلش هم اینه که می خوام از این بلاتکلیفی دربیام . ما یک خواستگاری کردیم و متاسفانه نه جواب منفی شنیدیم نه مثبت و از بخت بد ، خانم اقبالی حتی 4 تا فحش درست حسابی استخون دار هم حروم بنده نکردند تا دلم خوش باشه به اینکه ما هم شکست عشقی داشته ایم .


ادامه مطلب

تاریخ آخرین ویرایش:- -
پنجشنبه 30 دی 1389-06:23 ب.ظكمدی و انواع آن ؛
 
 


كمدی محصول تفكر انتزاعی انسان و تقلید او از اعمال مذموم اجتماعی است كه گاه برای سرگرمی و گاه نگاهی اصلاح گرایانه و انتقادی به روابط اجتماعی نوع بشر دارد.
انسان به عنوان موجودی اندیشه خواه و اندیشه ورز از دیرباز همواره به دنبال تنوع در لایه های زندگی اجتماعی خود بوده و در این راه برای گریز از تكرار و خمودگی و تنوع بخشی به زندگی خود، همواره از ابزارهای خاصی استفاده كرده است.
نمایش در تعریفی كلی به معنی تقلید از اعمال و كردار محیط پیرامون نوع بشر برای اصلاح امور اجتماعی است. اما حس تقلید از اعمال و كردار همنوعان، حیوانات، پرندگان و آدمیان و تلفیق آن با مسایل اجتماعی بعدها انسان را در شرایطی قرار داد تا به سمت نمایش هایی حركت كند كه یا بار خنده در آنها مدنظر بود و به عنوان نمایشهای "كمدی" شناخته می شدند و یا بار غم و اندوه داشت كه با عنوان "تراژدی".

ادامه مطلب را مطالعه فرمایید

تاریخ آخرین ویرایش:دوشنبه 4 بهمن 1389 04:35 ب.ظ
یکشنبه 26 دی 1389-05:44 ب.ظسلام به سروران عزیز.


در روزها و شبهای گذشته شایعاتی مبنی بر خواستگاری اینجانب از بانو مهسا اقبالی در شهر پراكنده شده است .
بنده این ماجرا رو تكذیب نمی كنم اما لازمه مواردی رو شفاف سازی كنم .

ابتدا اینكه انتخابات سایت هنوز به پایان نرسیده و من امیدوارم این شایعات باعث تغییر گسترده در نتایج انتخابات نگردد ، ما هنوز مدیر سال آینده وبلاگ رو نشناختیم  ، ثانیا من خودم از تك تك این آدمای حاضر در وبلاگ شاكی هستم . به قول آقای قاطبه ده دی دی دی دی ، شخص بنده از هْمه اینا از دم گشت شكایت دارم . آبرو برای شخص بنده نموند توی این انتخابات . آخه یعنی چی ؟
خانم اقبالی سایت رو رها كردن اما تو فیس بوك با هر شخصی كه لحظه ای آنلاین می شود ، در مورد ماجرای ما صحبت می كنند و از همه بدتر اینكه ایشان ، من و برادر محمود زمانی رو با یه پارو رفت و روب می كنن . آخه سرور من ، من كجا محمود كجا ، محمود كجا ، من كجا ؟ ....... ما چه وجه مشتركی با هم داریم كه شما ما رو سر و ته یك كرباس می نامید ؟

از روز اولی كه ایشان در این سایت فعالیت آغاز نمودند ، بوده است روزی كه ما با هم عقیده یكسان داشته باشیم ؟ .......... ما اصلا با هم صنمی نداریم به جزء صنم مقیمی كه دوست مشترك ماست .
واسه چی شخص بنده رو با آقای زمانی در یك تیم در نظر می گیرید و بعد بر اساس همین فرض مهمل نتیجه می گیرید كه ما تمام مدت مشغول بازی دادن شما بوده ایم  ؟
از طرف دیگر ، من از آقای زمانی هم شاكیم . ایشون منتظر بودن من یه مطلب اونجوری بنویسم همون رو پرچم كنن بدن هوا ، این قدر این روزا روی این قضیه بازی بازی كردن كه چه بسا نظر خواستگار شونده به كل تغییر كرده باشه .
بعلاوه اینكه ایشان با تك تك دوستان خوب من دست به یقه شده اند و چه مطالب زشتی كه در سایت نگذاشته اند .  من از عزیزان سرور میهن بلاگ نیز بابت اینكه این وبلاگ هنوز فیلتر نشده شكایت دارم .
از خودم هم شاكیم ، مگر زندگی چیست جزء عشق و دلداری ، پس چرا وقتم را روی موارد دیگری هدر می كنم ؟
من از باقی دوستان هم شاكیم . هومن و اكبر كه اصلا حزب راه انداختن و دیروز یك دفتر هم در میدان هفت حوض افتتاح كردن و بدجور ماجرا رو جدی گرفته ان . داداش خودم هم كه اغلب با محمود موافق تر است تا خود من . چند نفری هم اصلا نظر نمی دهند و در سكوت كامل به ریش بقیه می خندند . سركار خانم سیما صحت هم اصلا افتخار ندادند یك بیانیه راجع به انتخابات بدهند و عجبا كه همیشه در صدر رده بندی نتایج انتخابات قرار دارند .
نكته مهم دیگری كه لازم است بگویم نامش امید به عاشقان است .
من باید به همه طرفداران و عاشقانم كه احتمالا از شنیدن خبر خواستگاری من ناراحت و دلزده و غمگین شده اند ، این امید را بدهم كه اولا خانم اقبالی نه تنها به مطلب من جواب ندادند كه به كل دیگر به سایت نمی آیند  و حتی كامنت هم نمی گذارند .
دوما اینكه با توجه به قانون 4 همسری مردان ، كه در مجلس هم محترم شمرده شده است ، با فرض جواب مثبت خانم اقبالی ، یك جایگاه دیگر باقی می ماند كه خودش خیلی است .  ( دو جایگاه دیگر مربوط به همسر هنری من و خانم x است كه قبلا در متن 30 كاری كه باید قبل از مرگ انجام بدهم ، حرفش را زده بودم )
پس طرفداران و عاشقان دقت بفرمایند ، در واقع اتفاق بدی نیفتاده است . اونها قبلا برای یك جایگاه می جنگیدند و حال هم برای همان یك جایگاه بجنگند . )
لازم به توضیح است كه بنده به هیچ عنوان موافق قانون 4 همسری نبوده و معتقدم اگر 4 همسری صحیح است ، 4 شوهری هم باید رواج یابد .
و اما بعنوان سخن آخر باید بگم كه من كشته مرده ریاست نیستم . خدا خودش قطعا هر كجایی كه بخواهید شهادت می دهد كه من علاقه ای به ریاست ندارمچه پست ها و چه مقام هایی كه تابحال رد نموده ام . چه دست های ردی كه به سینه رجال و نسوان بنام  مملكت زده ام . چه فراوان مواردی كه اگر بلی می گفتم میلیاردر می شد اما قبول نكردم .پس لطفا از این وصله ها به من نچسبانید و چهره زیبای مرا خراب نكنید .

با تشكر

مهرداد نعیمی

تاریخ آخرین ویرایش:- -
چهارشنبه 22 دی 1389-11:21 ب.ظیه شكست عشقی می خوام نوشته مهرداد نعیمی

 

دوستان و سروران عزیز مخصوصا خانوم های محترمی كه از زیبایی ظاهری هم برخوردار هستند توجه بفرمایند :

اینجانب به شدت و عنقریب مثل سیریش ، بسیار پیگیر به دنبال دست و پا كردن یك شكست عشقی در زندگیم هستم . من همیشه از داشتن یك رابطه عشقولانه می ترسم چون .......

بقیه در ادامه مطلب

چون حوصله مسئولیت های بعدی ، تهیه منزل ، خرج عروسی ، خرج زندگی ، سر و كله زدن با برادر زن و مادر زن ، دعواهای زن و شوهری ، مشكلات جنسی احتمالی ، تولید مثل ، مدرسه بچه و سایر موارد رو ندارم اما از طرفی دوست ندارم وقتی پیر شدم ببینم كه با هیچ زنی در عمرم رابطه جدی نداشته ام .

شاید احمقانه باشه اما اگه قراره من در دوران كهولت حتی 10 درصد هم واسه همچین چیزی دچار افسوس بشم ، نمی خوام بزارم این اتفاق بیفته . بنابراین تنها چیزی كه می تونه منو نجات بده داشتن یه رابطه خوب و دلنشینه كه به ازدواج منجر نشه و با یك شكست عشقی حتی الامكان تلخ و كامل و جامع به پایان برسه .
ادامه مطلب را مطالعه فرمایید

تاریخ آخرین ویرایش:- -
  • تعداد صفحات :9
  • 1  
  • 2  
  • 3  
  • 4  
  • 5  
  • 6  
  • 7  
  • ...  
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic